KONST / Litografier / Färglitografi 12023283
nr 1202 3283
Einar Rosén
(1910-1998), Sverige
Färglitografi, Fiskeläge. Signerad, numrerad 298/310. Motivet: 37x47 cm
Einar Rosén, svensk målare och grafiker född 1910, död 1998.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 september 2018
kl 19:05:10
10/9 17:02:39
Einar Rosén
Läs mer om Einar Rosén